- Home
- HP Prodesk 400 G5 Mini i5 9500T/8GB/256GB-SSD/W11P
Regular price
£313.74
Regular price
Sale price
£313.74
Product information
| Processor | Intel i5 9th Gen |
|---|---|
| Storage | 256GB - SATA SSD |
| Memory | 8GB DDR4 |
| Windows | Windows 11 Pro |
| USB 2.0 Ports | 2 |
| USB 3.0 Ports | No |
| USB 3.1 Ports | 4 |
| USB 3.2 Ports | No |
| USB Type C Ports With Thunderbolt (Display Port) | No |
| Optical Drive | No |
| HDMI Port | 1 |
| Display Port | 2 |
| Wireless | 2.4 GHz |
| Audio by Bang & Olufsen | No |