- Home
- HP 840 G8 14" I5-1135G7 16GB/256GB-SSD/W11P
Regular price
£455.99
Regular price
£0.00
Sale price
£455.99
Product information
| Processor | Intel i5 11th Gen |
|---|---|
| Storage | 256GB - NVME |
| Memory | 16GB DDR4 |
| Screen | 14" |
| Windows | Windows 11 Pro |
| USB 2.0 Ports | No |
| USB 3.0 Ports | No |
| USB 3.1 Ports | No |
| USB 3.2 Ports | 2 |
| USB Type C Ports With Thunderbolt (Display Port) | 2 |
| Optical Drive | No |
| HDMI Port | 1 |
| Display Port | No |
| Wireless | 2.4 GHz |
| Bluetooth | 5 |
| Audio by Bang & Olufsen | Yes |