- Home
- HP 840 G5 14" I7-8550U 16GB/512GB-NVME/W11P
Regular price
£418.79
Regular price
Sale price
£418.79
Product information
| Processor | Intel i7 8th Gen |
|---|---|
| Storage | 512GB - NVME |
| Memory | 16GB DDR3 |
| Screen | 14" |
| Windows | Windows 11 Pro |
| USB 2.0 Ports | No |
| USB 3.0 Ports | No |
| USB 3.1 Ports | 2 |
| USB 3.2 Ports | No |
| USB Type C Ports With Thunderbolt (Display Port) | 1 |
| Optical Drive | No |
| HDMI Port | 1 |
| Display Port | No |
| Bluetooth | 5 |
| Audio by Bang & Olufsen | Yes |