Regular price
£240.01
Regular price
Sale price
£240.01
Product information
| Processor | Intel i5 10th Gen |
|---|---|
| Storage | 256GB - NVME |
| Memory | 16GB DDR4 |
| Screen | 14" |
| Windows | Windows 11 Pro |
| USB 2.0 Ports | No |
| USB 3.0 Ports | No |
| USB 3.1 Ports | 2 |
| USB 3.2 Ports | No |
| USB Type C Ports With Thunderbolt (Display Port) | 2 |
| Optical Drive | No |
| HDMI Port | 1 |
| Display Port | No |
| Bluetooth | 5 |
| Audio by Bang & Olufsen | Yes |